SEO ÇALIŞMALARIMIZ

SEO Arama Motorları Optimizasyonu

  • İnternetteki başarınız için iyi bir Ranking pozisyonlanma belirleyicidir!
    Arama Motorlarının önemi internet kullanıcılarının hareket tarzı takip edilince ortaya çıkıyor. Internette kullanıcıların:

- % 70 doğrudan bilgi araması yapıyor.
- Bunun % 80′i arama motoru kullanıyor.
- Internetteki milyarlarca websitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web Sayfası indekslemiştir.

Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların ve bilgi birikimi ve tecrübelerimize dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

Arama Motoru Optimizasyon Kapsamındaki Hizmetlerimiz:

Web Sayfası Analizi ( SEO)

Google Arama motoru sonuç sayfalarında veya listelerinde üst sıralarda sıralanmak için öncelikle web sayfanın detaylı bir analizden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sayfasının eksikleri belirleniyor ve optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu (SEO)

Website analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, meta taglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlanılması gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidilebilir.

Arama motorlarına kayıt ( SEO )

Sitenizi arama motorlarına, katalog ve portalara kayıtı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veya otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dökümantasyonu siz müşterilerimize sunulur.

Optimizasyon ayarı ve takibi

Arama motoru optimizasyonun sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesi senede bir kere gözden geçirilip önemli arama motorlarında bir düzeltme veya optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.

Optimizasyon hizmetimizle web sitenizin arama motorlarında seo açısından sürekli iyi bir pozisyonda bulunmasını sağlamaktayız.